شما نمی توانیدتکانش را ببینید یا حس کنید،اما وقتی به آن دست پیدا کنید، متوجه حضورش خواهید شد.نمی توانید توقع داشته باشید تکانش در هر اتفاقی خود را نشان دهد، ولی وقتی این کار را کند، وای! تکانش بزرگ می تواند با قدرت عجیب خود، شما را به سوی سکوی موفقیت پرتاب کند. وقتی یک بار تکانش را در کنار خود داشته باشید، دیگر امکان ندارد کسی به گرد پای شما برسد.

ایجاد تکانش، کار ساده ای نیست. اگر یک بار آن را ایجاد کنید، دیگر موفق خواهید بود. یادتان هست وقتی در دوران کودکی چرخ و فلک بازی می کردید؟ تعدادی از بچه ها با وزن خودشان آن را به چرخش درمی آوردند و چرخ و فلک شروع به حرکت می کرد.آغاز حرکت همیشه به کندی اتفاق می افتاد. اولین گام همیشه سخت ترین بود؛ حرکت دادن آن از حالت سکون!

شما باید آن را می کشیدید و هل می دادید و تمام بدنتان را به تلاش وا می داشتید. یک قدم، دو قدم، سه قدم…به نظر می رسید هیچ تاثیری ندارد.بعد از تلاشی طولانی و سخت، موفق می شدید کمی آن را به حرکت درآورده و سوار شوید. با وجود اینکه در حال حرکت بودید، برای رسیدن به سرعتی که می خواستید داشته باشد، باید سریع تر و سریع تر می دویدید و آن را درحالی که می دویدید، می کشیدید.

در نهایت موفقیت ظاهر می شد. به سرعت بالا می پریدید و با دوستان تان در لذت حس بادی که به صورت تان می وزید و دیدن دنیا در رنگ های بهم آغشته،شریک می شدید.

بعد از مدتی که چرخ و فلک شروع به کم کردن سرعت می کرد، پیاده می شدید و برای یک دقیقه با سرعت آن را می چرخاندید تا دوباره به سرعت اولیه بازگردد. چرخ و فلک درحال حرکت و دارای تکانش بود، برای همین واداشتن آن به ادامه چرخیدن، کاری آسان بود.

, , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ پیشین
انتخاب ها
نوشتهٔ بعدی
چه محتوایی برای مخاطب جذاب است؟

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست