به جای مغازه، سایت اجاره کنید_دیجیتال مارکتینگ ژوپیرس

به جای مغازه، سایت اجاره کنید!

عجیب ولی واقعی و نزدیک!

 

امروزه تقریبا اکثر کسب و کارها، در حال بیرون آمدن از فضای قبلی خود و روی آوردن به فضای آنلاین هستند!

در جوامع مختلف، این نیاز مردم است که باعث ایجاد تغییر و تحولات اساسی می شود. و ما از تغییر فضای خرید و فروش نتیجه می گیریم که تمایل افراد به سوشال مدیاها و فروش در فضای آنلاین نسبت به سال ها قبل، بسیار افزایش یافته است.

شاید باورش سخت و حتی کمی عجیب باشه اما به احتمال زیاد در آینده ای نزدیک،مغازه ها از سکه می افتند و این سایت ها هستند که اجاره داده می شوند!

اولین و مهم ترین رکن فروش در فضای آنلاین،سایت است و ما با استفاده از برنامه نویسی می توانیم تمام امکانات و پارامترهایی را که برای کسب و کار خود نیاز داریم به سایت اضافه کنیم.

و رکن دوم کسب و کار آنلاین،مدیریت پیج اینستاگرام است.

در نگاه اول شاید به نظر برسد مدیریت پیج اینستاگرامی، کاری ساده و بدون نیاز به تخصصی خاص است اما لازم است بدانیم در صورت اشتباه در این مسیر، چه بسا آینده کاری فرد به خطر بیفتد!

 

کلیشه یا کم لطفی در حق ادمین پیج؟

 

یکی از هزاران کلیشه ای که تیم ژوپیرس مثل سایر همکاران در این حیطه زیاد شنیده اند، این است که بسیاری افراد به ما می گویند”خب، این کارو خودم در عرض 10 دقیقه انجام میدم و نیازی به این هزینه کردن نیست!” اما خوب است فکر کنیم که مایلیم هزینه ی چه چیزی را پرداخت کنیم؟!

وظیفه ی مدیر پیج، صرفا عملیات پست گذاری نیست. بلکه مهم ترین بخش مدیریت پیج،تحلیل حیطه ی کاری و بازار هدف آن کسب و کار است.

تحلیل، مرحله ای بسیار بااهمیت تر، حساس تر و زمان بر نسبت به تولید محتوای پیج است.

پس بهتره بدونیم که مهم ترین وظیفه ی مدیر پیج، تحلیل مداوم و در نتیجه بهبود عملکرد پیج در مقایسه با سایر پیج های مشابه است!

, , , , , , , , , , , ,
نوشتهٔ بعدی
پدر پولدار، پدر فقیر

پست های مرتبط

1 دیدگاه. ارسال دیدگاه جدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست